Elomatic Logo

Visions of Tomorrow – Engineered Today

World map
ToimistotYhteydenotto

Henkilökontaktit

Elomatic

Puh. +358 10 395 7000
Fax +358 2 412 4444
email: info@elomatic.com

 

 

 
 

 

Tekninen laskenta

Timo Piirainen

Henkilökontaktit

Toimialajohtaja, Technology Solutions

timo.piirainen@elomatic.com


Leo Siipola

Henkilökontaktit

Design Manager, Technology Solutions

leo.siipola@elomatic.com


Santeri Kallionpää

Henkilökontaktit

Sales Manager, Technology Solutions, FEM

santeri.kallionpaa@elomatic.com


Esa Salminen (Helsinki)

Henkilökontaktit

Design Manager, FINFLO developer, CFD

esa.salminen@elomatic.com


Fredrik Bergström

Henkilökontaktit

Kenneth Eriksson (Turku)

Henkilökontaktit

Sales Manager, Technology Solutions, CFD

kenneth.eriksson@elomatic.com


Juha Tanttari (Turku)

Henkilökontaktit

Lead Consulting Engineer, Technology Solutions, CFD

juha.tanttari@elomatic.com


Pia Hynninen

Henkilökontaktit

Design Manager, Technical Analysis

pia.hynninen@elomatic.com


Timo Siikonen (Helsinki)

Henkilökontaktit