Elomatic Logo

Visions of Tomorrow – Engineered Today

World map
ToimistotYhteydenotto

Henkilökontaktit

Elomatic

Puh. +358 10 395 7000
Fax +358 2 412 4444
email: info@elomatic.com

 

 

 
 

 

Laitossuunnittelu ja prosessisuunnittelu

Markku S. Lehtinen

Henkilökontaktit

Senior Vice President, Process & Energy

markku.s.lehtinen@elomatic.com


Lita Nordén

Henkilökontaktit

Vice President, Process Industry

lita.norden@elomatic.com


Olli Schemeikka

Henkilökontaktit

Liiketoimintajohtaja, Energia

olli.schemeikka@elomatic.com


Riina Brade

Henkilökontaktit

Myyntipäällikkö

riina.brade@elomatic.com


Jussi-Matti Leppälä

Henkilökontaktit

Myyntipäällikkö, Energy Consulting

jussi-matti.leppala@elomatic.com


Kari Räsänen

Henkilökontaktit

Myyntipäällikkö, energia

kari.rasanen@elomatic.com


Veli-Matti Niemi

Henkilökontaktit

Sertifioitu projektinjohtaja, IPMA Taso B

veli-matti.niemi@elomatic.com


Petri Sellman

Henkilökontaktit

Senior Design Manager, Energy Engineering

petri.sellman@elomatic.com


Teemu Turunen

Henkilökontaktit

Senior Design Manager, Energy Consulting

teemu.turunen@elomatic.com


Rafał Kulbat (Łódź, Poland)

Henkilökontaktit

Osastopäällikkö

rafal.kulbat@elomatic.com